Personel

Lek. med. Jerzy Maciąg, specjalista dermatologii i wenerologii.

Specjalizacja: jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończyłem w 1996 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpocząłem specjalizację z dermatologii i wenerologii w 1 Szpitalu Wojskowym w Lublinie. Specjalizację I stopnia uzyskałem w 2000 roku po złożeniu egzaminu w CSK WAM Warszawa. Tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii uzyskałem w 2006 roku przed komisją Kliniki Dermatologii w Warszawie przy ul. Koszykowej.

Staż pracy: po odbyciu stażu podyplomowego pracowałem na Oddziale Dermatologicznym 1 Szpitala Wojskowego w Lublinie (wolontariat). Od 2006 roku pełniłem funkcję starszego asystenta i zastępcy Ordynatora Oddziału Dermatologicznego 1 SZW w Lublinie. Od 2009 roku po wygraniu konkursu objąłem funkcję Lekarza Kierującego Oddziałem Dermatologicznym w Stalowej Woli. Od 2010 roku dodatkowo wraz z dr Emanuelą Turlewicz (w trakcie specjalizacji z dermatologii) współtworzymy Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserochirurgii w Stalowej Woli.

Zainteresowania: szczególnie interesuję się zastosowaniami laserów w medycynie i dermatologii estetycznej oraz nowoczesnymi terapiami w łuszczycy (leczenie biologiczne). Na różnych laserach i IPL-ach pracuję od 1998r (szczególne podziękowania dla dr n.med. Adama Borzęckiego-mojego pierwszego kierownika specjalizacji). Wieloletnia praca i zbieranie doświadczeń pozwoliło mi wybrać do Centrum sprzęt wysokiej jakości, niezawodny, o dużym profilu bezpieczeństwa i szerokim panelu zastosowań. Zabiegi medycyny estetycznej (dermatologii estetycznej) wykonuję od 2000r. Od 2012 roku w oparciu o Oddział Dermatologiczny w Stalowej Woli mam możliwość prowadzenia pacjentów z ciężkim łuszczycowym zapaleniem stawów (leczenie biologiczne – wraz z dr Magdaleną Partyką-Zając)

 

rejestracja telefoniczna

pon. - pt.: 10.00 - 15.00

Telefon: 605 930 321605 930 321

(C) 2010 - 2019 Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserochirurgii | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.